O mně

Ahoj,

Jmenuji se Denisa a nejsem typický blogger. Volný čas spíš než na webu, trávím nějakou aktivitou, nejlépe venku. Proto ani nenajdete žádný můj odkaz na Instagram nebo kdo ví jakou aktivitu na facebooku apod.

Nikdy jsem nevydržela jen tak sedět doma na gauči. Už od dětství, kdy nás se sourozenci brali na výlety rodiče, až doposud. Zajímá mě vše od přírody, kde trávím času nejvíce, přes zříceniny, hrady, některé zámky (nikdy mě nebrala historie, tedy hrady a zámky jen zvenku), občas i některá zajímavá města. Na mém webu najdete jednodenní i několikadenní výlety, tipy na dovolené, nebo jen krátké zastávky „po cestě“, či tipy na různé jiné aktivity. Vše, co jsem ve svém životě navštívila a řekla jsem si, že by byla škoda se o to nepodělit, případně někoho inspirovat.

Nerada plýtvám časem a vždy chci vidět co nejvíc, a tak by se někomu mohlo zdát, že se mé výlety nedají stihnout, doporučuji tedy si vyhradit více času. Pravdou ale je, že ráda fotím, a tak se ten čas tak nějak vykompenzuje, uvidíte sami. 

Také bych chtěla upozornit, že vyhledávám spíš fyzicky náročnější cesty, případně trochu adrenalinu – větší převýšení, hodně schodů (nejlépe těch přírodních), různé žebříky, lávky, skály, ferraty apod. Samozřejmě nic, co by nezvládl zdravý dospělý člověk, ale zároveň nic pro starší osoby, či malé děti, které nejsou zvyklé chodit delší trasy.

Zatím na webu nemám ani zlomek toho, co jsem měla možnost vidět, ale věřím, že postupem času vše doplním a budu neustále doplňovat nové a nové tipy na výlety