Únikovky Enigma Escape game Kolín

 

Popis aktivity:

Asi každý už někdy slyšel o únikovce, kdy jste zavřeni do místnosti a musíte se z ní dostat ven, nebo něco vyřešit a odemknout apod. Zní to docela jednoduše, ale snadné to rozhodně není. K dispozici je velké množství rekvizit, které se mohou ale i nemusejí využívat, tzn., že jsou nastraženy k odvedení pozornosti od těch skutečně důležitých věcí.

V Kolíně máme hned dvě únikovky: Dvojitý agent nebo Samara

Líbil se vám film Kruh z roku 2002? V tom případě se vám bude zamlouvat i únikovka s názvem Samara, kde stejně jako ve filmu hrála velkou roli videokazeta Samary. Vaším úkolem je videokazetu zničit tam, kde je Samara pohřbena. Pochopitelně to nebude tak snadné, jako to zní.

V případě Dvojitého agenta se vžijete do role prvorepublikového agenta, kterému jeho kolega zanechal vzkaz ohledně tajného projektu. Vy máte za úkol vše včas vyřešit a utéct, než vás odhalí KGB.

Nutná rezervace předem.

Můj názor:

Obě únikovky měly něco do sebe, abych pravdu řekla, dost mě překvapila úroveň Kolínských únikovek. S přáteli jsme se shodli, že by se vyrovnala i některým Pražským – od kterých bych bývala očekávala lepší výkon.

Osobně doporučuji si poradit bez nápověd jak jen to jde – hra je pak napínavější a když to zvládnete, máte z toho mnohem lepší pocit! 🙂

Fotky vzhledem k povaze aktivity nepřikládám.

Sdílej trip:

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *