TEPfactor – Flexi FUN včetně řízení “Spider cars”

tepfactor-spider-cars-adrenalin
tepfactor-spider-cars-akce
tepfactor-spider-cars-strelnice
tepfactor-spider-cars-teambuilding
tepfactor-spider-cars-tym
tepfactor-spider-cars-tymova-hra
tepfactor-spider-cars-zavod
tepfactor-spider-cars-zabava
tepfactor-spider-cars-polygon
tepfactor-spider-cars-motokary
tepfactor-spider-cars-dobrodruzstvi
tepfactor-spider-cars-jizda
tepfactor-spider-cars-adrenalin tepfactor-spider-cars-akce tepfactor-spider-cars-strelnice tepfactor-spider-cars-teambuilding tepfactor-spider-cars-tym tepfactor-spider-cars-tymova-hra tepfactor-spider-cars-zavod tepfactor-spider-cars-zabava tepfactor-spider-cars-polygon tepfactor-spider-cars-motokary tepfactor-spider-cars-dobrodruzstvi tepfactor-spider-cars-jizda

Fotky staženy z oficiálního webu www.tepfactor.cz

 

Popis aktivity:

Jelikož se jedná o novinku, dovolím si čerpat ze stránek provozovatele: V balíčku je připraveno 25 úkolů, kde prověříte svou zručnost, trpělivost, logiku nebo schopnost ovládat “mimozemské” vozítko – tým TEPfactoru to nazývá “pavoučími vozítky”, navíc budete mít možnost si zastřílet ze vzduchovky nebo luku. Oproti hře Boyard není Flexi FUN řízen elektronicky, tedy je na každém z vás, zda budete hrát Fair play. Opět (jako u hry Boyard) na začátku hry získáte kartičku, dle které plníte úkoly. 

NENÍ VHODNÉ PRO STARŠÍ LIDI, MALÉ DĚTI A OSOBY S POSTIŽENÍM. Jízda v “pavoučím” vozítku je možná od 18 let, střelba ze vzduchovky nebo luku od 15 let. Účastnit se hry Flexi FUN může i osoba mladší 18 let, a to ve zbylých 22 úkolech.

Ideální počet hráčů je 3-5 osoby. Na začátku hry si volíte název své skupinky. 

Nutno vytvořit rezervaci předem.

Mimo hru je možné se také ubytovat v pěkných chatkách.

Můj názor:

JIŽ BRZY! – Jedná se o novinku od TEPfactoru, a tak jsem zatím neměla možnost se zúčastnit, ale máme to v plánu. Už teď vím, že to bude super, stejně jako hra Boyard.

Sdílej trip:
2 Comments

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *